3 najpopularniejsze gry online ostatnich lat

Spędzanie czasu na grach komputerowych jest formą aktywności, która dostarcza mnóstwo przyjemności szczególnie tym, którzy uwielbiają gry.

Ogromną popularnością cieszą się gry online, w których można grać ze swoimi znajomymi bez wychodzenia z domu, a przy tym zaspokaja się wszystkie potrzeby kontaktowe z innymi osobami. Poniżej lista kilku popularniejszych tytułów, w które warto zagrać.

3 gry online, w które w ostatnich latach grano najczęściej

League of Legends

To gra ciesząca się szerokim zainteresowaniem wśród graczy. Granie w League of Legends dostarcza mnóstwo przyjemności i emocji podczas zaciętych rozgrywek, kiedy walka toczy się o zdominowanie przeciwników i pchnięcie drużyny w stronę zwycięstwa. Gra jest podzielona na dwie drużyny – niebieską i czerwoną.

Do wyboru są trzy aleje, do których przystosowane są pewne role. W grze jest ponad 100 zróżnicowanych bohaterów. Gra pozwala na samotną rozgrywkę lub ze znajomymi, w przypadku gry solo automatycznie dobiera losowych graczy. To gra strategiczna z elementami fabuły, gdzie celem jest zniszczenie wrogiego Nexusa, czyli bazy przeciwnika. Gra jest całkowicie darmowa, a dodatkowo cały czas jest rozwijana.

Minecraft

Kolejną propozycją jest Minecraft. Gra, która tak naprawdę nie ma żadnej fabuły, a jedynie liczy się duża kreatywność graczy. Typowa gra przygodowa z elementami survival, gdzie musimy przetrwać ciężkie noce, budując swoje bezpieczne schronienia przed wrogimi potworami.

W minecraft można stworzyć masę narzędzi, automatycznych farm i różnych mechanik, gdzie ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dostępny jest też tryb kreatywny, który głównie skupia się na budowaniu i nieograniczonym dostępie do wszystkich surowców dostępnych w grze.

Fortnite

Jedna z popularniejszych gier to Fortine: Battle Royale, która w pewnym okresie przebiła popularność LoL’a. Gra jest bardzo dynamiczna, trzeba mieć oczy dookoła głowy, by uniknąć czyhającego się za plecami przeciwnika. Fortnite jest szczególnie polecany osobom, które lubią strzelanki i rywalizację. Dostarcza mnóstwo emocji podczas rozgrywek.

W serwisie erecenzje.pl, znajdziesz wpis o tym z czego zasłynęła jedna z najpopularniejszych gier na świecie, Fortnite.