3 ciekawe gry na PS2.

Ps2 to jedna z najpopularniejszych o ile nie najpopularniejsza konsola w historii. Wyszło na nią bardzo wiele ciekawych gier, wiec gracze na pewno nie mogli narzekać na gry i ich różnorodność. Za ciekawe tytuły na PS2 może uznać między innymi:


Dynasty Warriors 2


Jest to druga część gry, która miała swoją premierę w 2000 roku, jednak znacznie różni się od pierwszej części, która była bijatyką. Tutaj mamy grę akcji w której trzeba pokonać wrogie królestwo. Widzimy naszego bohatera z perspektywy 3 osoby. W grze mamy do dyspozycji wiele postaci reprezentujące różne królestwa. Postacie posiadają różne style walki, a także różne ciosy specjalne. Gra do najłatwiejszych nie należy nawet zwykli żołnierze w większej grupie, a zazwyczaj tak atakują potrafią zadać solidne obrażenia, dlatego warto szybko opanować blok i dobrze go stosować oraz grać taktycznie, a nie frontalny atak bez pomysłu, bo gra lubi za to karać. Gra Dynasty Warriors kontynuowana jest do dziś w takiej samej formie jak w części drugiej. Jeżeli ktoś lubi grę Dynasty Warriors i chciałby zobaczyć jak wyglądały pierwsze części, czym się różniły, to gra jest jak najbardziej godna polecenia, ale nie tylko za ten element grę warto polecić. Jest to ciekawa gra którą można polecić każdemu kto ludzi walczyć białą bronią i lubi elementy strategii, bo tutaj jak wspomniałem swoje ruchy należy przemyśleć, bieganie po mapie bez pomysłu i zabijanie czerwonych kropek może nie przynieś oczekiwanych efektów.


Spawn Armageddon


Gra wyszła w 2003 roku na konsolę XBOX oraz PS2. Jest to gra na podstawie komiksu .Grę można porównać między innymi do God of War oczywiście zachowując wszelkie proporcje, chodzi o to że mamy tu do czynienia z szybką i stylową walką z licznymi wrogami oraz różnymi bossami. Do dyspozycji jest też kilka rodzajów broni zarówno białej jaki i palnej. Ponieważ jest to świat fantasy, to do dyspozycji gracza będzie też trochę magicznej mocy. Wyposażenie oraz magiczne moce naszego bohatera można ulepszać, aby dawały lepsze efekty na polu walki. Na pewno jest to gra ciekawa fani filmów czy komiksów Spawn na pewno już w grę grali, ale nawet pomijając fakt, że jest to gra na podstawie czegoś, jest to po prostu ciekawa gra, gdzie zabija się wielu przeciwników, walczy z bossami i miło spędza czas. Jeżeli ktoś lubi gry typu God of War, Devil May Cry czy Ghost Rider to z pewnością Spawn Armageddon go nie zawiedzie. Jeżeli chodzi o grafikę to widać wiek gry, ale nie będzie ona raziła po oczach.


Black


Bardzo fajny FPS który miał swoją premierę w 2006 roku zarówno na PS2 jak i XBOX. Gra cechowała się dużą ilością akcji bardzo ładną grafiką i destrukcją otoczenia, rozwalanie ścian pojazdów, a nawet całych budynków i innym mniejszych elementów dawało dużo radości. Destrukcja w grze nie powinna dziwić, bo gra została wydana przez EA, czyli ludzi/firmy od BF, którzy słyną z destrukcji wszystkiego co się da. W grze jako członek specjalnego oddziału Black Ops walczymy z terroryzmem. Do dyspozycji gracz ma kilka rodzajów broni, a każda z nich lepiej sprawdza się w zależności od sytuacji. Walka z przeciwnikami wygląda bardzo efektownie, choć trochę mniej realistycznie przez niektóre zachowania po śmierci. Jeżeli ktoś lubi gry FPS, to gra Black wydaje się wręcz obowiązkowa. Mimo swojego wieku na pewno jest grą bardzo ciekawą godną polecenia.

1 thought on “3 ciekawe gry na PS2.

  1. Godne uwagi porpozycje! Nie udało mi się jeszcze kupić PS3, więc szukam gier na PS2.

Comments are closed.